Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman natjecatelja
Borbe
Limači B, 2012/2013, -22
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Velid Custo - "bugojno"
2.
Okasha Šehović - Iskra
3.
Mihael Ivanović - "zagreb"
Limači B, 2012/2013, -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Joakim Bobanović - Activ
2.
Sami BeganoviĆ - "zenica"
3.
Borna Kornet - Vrbovec
3.
Gaetano Campo - Ssd Corpo Libero
Limači A, 2010/2011, -23
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Egon Pesserl - Orion
2.
Antonio Jendruša - Orion
3.
Ante Popović - Activ
3.
Ljudevit Bošnjak - Tk Tigar Zagreb
Limači A, 2010/2011, -25
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihael Kralj - Dugo Selo
2.
Mihael Nikolić - Radnik
3.
Artur Ostaf - Sipjin
3.
Frane Cirak - Jastreb
Limači A, 2010/2011, -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo Bošnjak - Prana
2.
Bojan Dinković - Medvedgrad
3.
Juraj Sarjanović - Activ
3.
Flavio Garonna - Ssd Corpo Libero
Limači A, 2010/2011, -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mislav Kornet - Vrbovec
2.
Aurel Franko - Koryo Slavia Upjs Kosice
3.
Luka Brezovec - Radnik
3.
Kristijan Novak - Čigra
Limači A, 2010/2011, -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Toni Spudić - Prana
2.
Dino Željko LaŠkarin - Gacka
3.
Afan Biscevic - ŽeljezniČar
3.
Maks VukuŠiĆ - Tk Metalac Zagreb
Limači A, 2010/2011, -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktor Nehyba A - Tk Zg Dubrava
2.
Dorijan Rudić - Tk Zg Dubrava
3.
Ivica Zovko - Jastreb
3.
Emin Hadziabdic - ŽeljezniČar
Limači A, 2010/2011, -40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Malik Samic - ŽeljezniČar
2.
Petar Markotić - Jastreb
3.
Patrik Bunca - Skp Ilyo Kosice
3.
Alen Okić - Feniks Vukomerec
Limači A, 2010/2011, +40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Novoselec - Mladost Luka
2.
Ante JukiĆ - Gacka
3.
Franko Janeš - Radnik
3.
Valentino Garip - Tk Zg Dubrava
Mlađi kadeti C -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Federico Carcasio - Ssd Corpo Libero
2.
Stepan Andrei - Sipjin
3.
Marin Golub - Lotus
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maroš Kepič - Black Tiger Snina
2.
Tibor Prugovečki - Tk Zg Dubrava
3.
Zvonimir Karabegović - Tk Zg Dubrava
3.
Robert Raić - Jastreb
Mlađi kadeti C -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Cioina - Sipjin
2.
Ismet Ajdin - Jastreb
3.
Domagoj Vlaić Princip - Čigra
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Miholić - Jastreb
2.
Marin Klarić - Jastreb
3.
Artur Chimčak - Black Tiger Snina
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maroje Devernay - Tk Dubrava
2.
Bendeguz Banvolgyi - Mate
3.
Sven Jurenec - Orion
3.
Andrija Vrbanac - Jastreb
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Barać - "zagreb"
2.
Antonijo Šnajder - Ogulin
3.
Benan Jusufgjokaj - - Besa Team
3.
Luka Nišandžić - Jastreb
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damien Frgolec - Koryo Slavia Upjs Kosice
2.
Gabriel Poldruhák - Black Tiger Snina
3.
Tin Prugovečki - Tk Zg Dubrava
3.
Bledar Kasmi - Ulcinj
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mate Teskera - Div Knin
2.
Leonardo Obrovac - Duga Resa
3.
Jakov Bogović - Ozalj
3.
Luka KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sven Kolevski - Jastreb
2.
Marko Posavec - Jastreb
3.
Patrik Visinski - Medvedgrad
3.
Filip Matić - Orion
Mlađi kadeti C -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
2.
Fran Sambol - Čigra
3.
Rade VojinoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
David Glinca - Sipjin
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Miholić - Jastreb
2.
Nidal Mašić - "bugojno"
3.
Sebastjan Dushaj - - Besa Team
3.
Matej Baljak - "zagreb"
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Sturz Vujadinović - Tk Metalac Zagreb
2.
Mislav Dasović - Ozalj
3.
Borna DujiĆ - Sajnami
3.
Miha KovaČec - -kbk-slo
Mlađi kadeti C -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jan Striček - Activ
2.
Filip Ćuro - Activ
3.
Krishna Copetti - Ssd Corpo Libero
3.
Edoardo Fracaros - Ssd Corpo Libero
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marcel Dasović - Ozalj
2.
David Bakula - Velika Gorica
3.
Ivan Paleka - Lotus
3.
Leon Lunko - Mladost Luka
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Ljubunčić - "bugojno"
2.
Jan Ptičar - Jastreb
3.
David Kujavec - Koryo
3.
Zrin BlaŽanoviĆ - Tk Dubrava
Mlađi kadeti C -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leon Mrsić - Čigra
2.
Miroslav Mikula - Black Tiger Snina
3.
Lovro OreŠki - Tk Metalac Zagreb
3.
Filip Knezović - Jastreb
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mario-ilija PrkiĆ - Dugo Selo
2.
Luka Lenert - ŽeljezniČar
3.
Jan Kunčić - Medvedgrad
3.
Mislav Duspara - Tk Tigar Zagreb
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Oscar KovaČiĆ - Banija Pandas
2.
Jaka BabiĆ - -kbk-slo
3.
Lucijan Kompes - Velika Gorica
3.
Bruno Friganović - Lotus
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Korpar - Koryo
2.
Vito Knežević - Jastreb
3.
Teo Sambolek - Omega
3.
Vito Vincetić - Mladost Luka
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jan Malogorski - Omega
2.
Daniel Izarik - Skp Ilyo Kosice
3.
Domagoj Kornet - Vrbovec
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Čelić - Futura Pula
2.
Tin Horvat - Jastreb
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Buljubasic - Iskra
2.
Levente Levai - Mate
3.
Leon Nemet - Tk Zg Dubrava
3.
Maksim Čorko - Tk Dubrava
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucio Matuzić - Banija Pandas
2.
Jovan Branković - Tekvondo Galeb
3.
David Karabegović - Tk Zg Dubrava
3.
Ivan Varga - Jastreb
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Dragun - Jastreb
2.
Đorđe Ćirilović - Tekvondo Galeb
3.
Danilo Ristović - Tekvondo Galeb
3.
Rijad Ahmic - Crni Labudovi
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
SreĆko ZduniĆ - Dugo Selo
2.
Harun Omanovic - Crni Labudovi
3.
Karlo ŠarČeviĆ - Sajnami
3.
Dino Devčić - Karlovac
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jere Politeo - Kocunar
2.
Josip Šnajder - Ogulin
3.
Leon Skenderovic - "bugojno"
3.
Martin Štefanec - Karlovac
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Tomić - Jastreb
2.
Dorijan DediĆ - Dugo Selo
3.
Vjeko Vincetić - Mladost Luka
3.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
Kadeti A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo Malečić - Jastreb
2.
Grga Dugac - Orion
3.
Fabio Bellino - Ssd Corpo Libero
3.
Mateo Vukšić - Jastreb
Kadeti A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Patrik SuČiĆ - Sajnami
2.
Roko Livada - Tk Metalac Zagreb
3.
Dominik Arsulic - Duga Resa
3.
Vitor PoliĆ - Tk SuŠak
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Ferko - Ozalj
2.
Mateo MatijaŠ - Dugo Selo
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Habdija - Radnik
2.
Abdulah Sinanović - "zenica"
3.
Sebastijan ZeČeviĆ - Dugo Selo
3.
Tarik Rašak - "bugojno"
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vito Milanović - Jastreb
2.
Luka DakiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Brnardić - Prana
2.
Čupić Tomislav - Tk Zg Dubrava
3.
Robert Rezo - Tk Metalac Zagreb
3.
Arian Bujaj - Top Gym Sport
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dominik Greifenstein - Sajnami
2.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
3.
Mahiro Eguchi - Japanteam
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jakub Hudak - Skp Ilyo Kosice
2.
Faris Jusic - "bugojno"
3.
Elmin Šuvalić - "start"
3.
Filip Galijanić - Jastreb
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateo Prišlin - Elite
2.
Irvin Džananović - "start"
3.
Fran Vrbanac - Jastreb
3.
Leon Zorko - Jastreb
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej NikoliĆ - Tk Metalac Zagreb
2.
Antonio Dragašević - Radnik
3.
Andrija Bišćan - Karlovac
3.
Tomislav Štefanac - Karlovac
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Patrik Bradac - Skp Ilyo Kosice
2.
Ivan Diego ĆosiĆ - Tk Dubrava
3.
Andrej Varchol - Black Tiger Snina
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip VuljaniĆ - Karlovac
2.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
3.
Vilhem Juncaj - "koryo"podgorica
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hidenori Ebata - Japanteam
2.
Tibor Sudec - Tk Dubrava
3.
Issei Hamada - Japanteam
3.
Karlo GaliĆ - Poskok-posuŠje
Seniori -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Lipovac - Jastreb
2.
Seiya Higashijima - Japanteam
3.
Mirzet Delibasic - Jastreb Sarajevo
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Yasuhiro Hamada - Japanteam
2.
Kodai Kutiyama - Japanteam
3.
Mateo Zorko - Jastreb
3.
Efrem Arbau - Polisportiva Barbagia Di Ollolai
Seniori +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hrvoje Šep - Jastreb
2.
Antonio Lepen - Koryo
3.
Dmitrij Ionov - Ugra
3.
Hrvoje Horvat - Koryo
Limačice B, 2012/2013, -22
Rb.
Takmičar - Klub
3.
Nika Petrić - Prana
Limačice B, 2012/2013, -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lu Lepenik - -kbk-slo
Limačice A, 2010/2011, -23
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klara Bošnjak - Prana
2.
Mia Paranos - Karlovac
3.
Julija Bukovac - Gacka
3.
Lara Lednicki - Jastreb
Limačice A, 2010/2011, -25
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Jurišić - Orion
2.
Hana Kadrić - ŽeljezniČar
3.
Nika Keser - Prana
3.
Nina KasaniĆ - Jastreb
Limačice A, 2010/2011, -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Djaković - Tk Tigar Zagreb
2.
Lorena Djak - Div Knin
3.
Ana Franjković - Karlovac
3.
Rebecca Mržljak - Karlovac
Limačice A, 2010/2011, -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tara Rožić - Prana
2.
Marija Mahečić - Prana
3.
Lara Halambek - Mladost Luka
Limačice A, 2010/2011, -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Lepenik - -kbk-slo
2.
Patricija Vrhovec - Mladost Luka
3.
Marta Konta - Activ
Limačice A, 2010/2011, -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivona Ivkić - Orašje
2.
Nika Uremović - Feniks Vukomerec
3.
Marta GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
Limačice A, 2010/2011, -40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Kušec - Radnik
2.
Matilda Županec - Mladost Luka
Limačice A, 2010/2011, +40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzuho Farah - ŽeljezniČar
Mlađe kadetkinje C -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Varga - Casper
2.
Sarah Komarica - Iskra
Mlađe kadetkinje C -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Kuric - ŽeljezniČar
2.
Mia Karazic - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađe kadetkinje C +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ayla Shatri - "zagreb"
2.
Franka Marinčić - Jastreb
3.
Matea Marinčić - Jastreb
3.
Kristina Arambašić - Tk Zg Dubrava
Mlađe kadetkinje C -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Polančec - Casper
2.
Eva Kušeković - Orion
3.
Petra Prlić - Velika Gorica
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara PrpiĆ - Grobnik Čavle
2.
Jozefina Krišto - "buŠko Blato"
3.
Daniela Považancová - Black Tiger Snina
3.
Arta Ismailaga - Ulcinj
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Bračun - Vrbovec
2.
Dora Radek - Tk Metalac Zagreb
3.
Nensi Bogić - Orion
3.
Dora Naglić - Prana
Mlađe kadetkinje C -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Beganović - "zenica"
2.
Ela Kranjčec - Orion
3.
Sara Marković - Orašje
3.
Andjela Vojinovic - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Michaela Kaminska - Koryo Slavia Upjs Kosice
2.
Marija Vlaić - Lotus
3.
AnĐela SimiĆeviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
Darija Sučić - "buŠko Blato"
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena KovaČeviĆ - Tk Dubrava
2.
Lara Tuškan - Prana
3.
Petra Klen - Omega
3.
Mia Szita - Tk Dubrava
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leonila Bošnjak - Orion
2.
Nika Dodik - Div Knin
Mlađe kadetkinje C -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Natali Ljubica - Vrbovec
2.
Laura Musulin - Casper
3.
Matea Miličević - Orion
3.
Alka Delić - Prana
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Popović - Div Knin
2.
Chiara IliĆ - Fox
3.
Marcela Šipić - Tk Metalac Zagreb
3.
Lucija Kalić - Medvedgrad
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hrebac Nikolina - Banija Pandas
2.
Ema Brnardić - Prana
3.
Leona Ćutić - Orion
3.
Lana BlaŽeniĆ StipetiĆ - Tk Dubrava
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Jandroković - Orion
2.
Dora Habijančić - Velika Gorica
3.
Tara Tuček - Casper
3.
Marinela Bašković - Velika Gorica
Mlađe kadetkinje C -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Jambrešić - Mladost Luka
2.
Nina Šket - Prana
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dalija Bunčić - Karlovac
2.
Valentina Bolješić - Brinje
3.
Anita SimiĆeviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Fernbach - Sajnami
2.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Melanie Marić - Vrbovec
3.
Petra Ljubas - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Ivanišević - Jastreb
2.
Klara (mara) GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Dragana Koso - Jastreb
3.
Petra Bagić - Tk Zg Dubrava
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Simona Pernischová - Koryo Slavia Upjs Kosice
2.
Sara Kraja - Ulcinj
3.
Ema Cebo - ŽeljezniČar
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Kasalo - Magone Livno
2.
Laura Mikulčić - Tk Zg Dubrava
3.
Tara Kalafatić - Lokomotiva
3.
Ozana Radić - Tk Metalac Zagreb
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nela Lasan - Maksimir
2.
Iva Kapulica - "buŠko Blato"
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija GaliĆ - Tk Dubrava
2.
Nika Habulinec - Zagrebačka škola
3.
Barbora Krupjaková - Black Tiger Snina
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Valentina PlaŠĆ - Sajnami
2.
Doris Meter - Jastreb
3.
Andrea Berishaj - - Besa Team
3.
Tina Franjković - Karlovac
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kovač Irma - Omega
2.
Patricia Ivkić - Orašje
3.
Katarina Pavić - Lotus
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leona Grubiša - Karlovac
2.
Margarita VukiĆ - Tk Dubrava
3.
Katarina Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Dania Salzer - Tk Metalac Zagreb
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Crnac - Orion
2.
Lena Dinković - Medvedgrad
3.
Lora Marinković - Cobra
3.
Patricia Šprajc - Brinje
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gabrijela Fehervari - Banija Pandas
2.
Korina Holjevac - Tk Dubrava
3.
Stella SubotiĆ - Tk Dubrava
3.
Lorena Kabić - Jastreb
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Anđelić - Velika Gorica
2.
Tea Trupkovic - Duga Resa
3.
Isra Jusufgjokaj - - Besa Team
3.
Antonija Pušić - Velika Gorica
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika PaliĆ - Tk Dubrava
2.
Sara Habijančić - Velika Gorica
3.
Alena Pavic - "bugojno"
3.
Nikolina Milić - Tekvondo Galeb
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leda Đimoti - Medvedgrad
2.
Vivien Maczelka - Mate
3.
Anja Mitić - Tekvondo Galeb
3.
Maša Marić - Tekvondo Galeb
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Punčec Sara - Omega
2.
Lea GrubiŠiĆ - Dugo Selo
3.
Doris Skorin - Lotus
3.
Alexandra Macut - Banija Pandas
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Rene Čolak - Jastreb
2.
Angjella Berishaj - - Besa Team
3.
Dora Perić - Maksimir
3.
Ejla Goro - ŽeljezniČar
Juniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melanie Molnar - Tk Dubrava
2.
Amina Grahic - Jastreb Sarajevo
3.
AnĐela MaksimoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
Lenka Urbinova - Skp Ilyo Kosice
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
2.
Ema Furjan - Tk Zg Dubrava
3.
Merhunisa Softic - "bugojno"
3.
Laura Jurković - Master
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Patricia Bučar - Elite
2.
Dora Malnar - Grobnik Čavle
3.
Sendi KrstanoviĆ - Šujica
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija Polović - Duga Resa
2.
Lucija Hrebac - Banija Pandas
3.
Gabriela Briskarova - Koryo Slavia Upjs Kosice
3.
Lara Bošković - Radnik
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Đuričković - Casper
2.
Mihaela Bolješić - Brinje
3.
Lea Špehar Garaj - Jastreb
3.
Ivona KauzlariĆ - Grobnik Čavle
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema GaliĆ - Tk Metalac Zagreb
2.
Danica Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Anđelina Slipčević - Jastreb
3.
Marija Ćavar - Šujica
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Glasnović - Jastreb
2.
Martina Tolo - Magone Livno
3.
Anastasia Lakatoš - Jastreb
3.
Jirka Kathrin - Team Upper Austria
Seniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Pacadi - Fox
2.
Teodora Djeric - Tk Kobra
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Helena Kesić - Centar - Hadžići
2.
Eva Rac - Grobnik Čavle
3.
Natali HlaČa - Grobnik Čavle
3.
Valentina Cascione - Ssd Corpo Libero
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Taslak - Jastreb
2.
Amina Abdibegovic - "bugojno"

Kick
Kick (muški) - 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Patrik Latin - Ozalj
2.
Lukas Čičko - Sutla Šenkovec
Family Kick (muški) - 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sven Sommer - Jastreb
2.
Marko Kaluđer - Jastreb
3.
Luka Mostarc - Jastreb
3.
Ali Kraina - ŽeljezniČar
Family Kick (muški) - 2012-2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martin Razum - Martin Grad
2.
Sven Vetnić - Jastreb
3.
Lazar Kodić - Tk Zg Dubrava
3.
Jakov Matovina - Jastreb
Kick (muški) - 2012-2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noa Ležaja - Jastreb
2.
Antonio Tadić - Casper
3.
Fran Magdić - Casper
3.
Matija Glešč - Ozalj
Kick (muški) - 2010-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Međeral - Radnik
2.
Roko Lončarić - Tk Zg Dubrava
3.
Bruno Latin - Ozalj
3.
Fran Turjanski - Jastreb
Family Kick (muški) - 2010-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mauro Hadžirapović - Jastreb
2.
Bruno Latin - Ozalj
3.
Mihael Josipović - Jastreb
3.
Luka Lukunić - Ozalj
Kick (muški) - 2007-2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leon Resner - Lokomotiva
2.
Leo Ćatipović - Casper
3.
Kristijan ĐapijaŠ - Rugvica
3.
Moreno Marić - Čigra
Family Kick (ženski) - 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karla Salopek - Radnik
2.
Mihaela Šavorić - Jastreb
Kick (ženski) - 2012-2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Paola Žuklić - Čigra
2.
Gabrijela Gjuran - Čigra
3.
Nicole Seko - Jastreb
3.
Lorena Đurić - Sutla Šenkovec
Family Kick (ženski) - 2012-2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Raic - Jastreb
2.
Karmela Kireta - Jastreb
3.
Kaja Jelečević - Jastreb
3.
Zora Badovina Jakunić - Jastreb
Family Kick (ženski) - 2010-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rebecca Mržljak - Karlovac
2.
Marija Marijanović - Vrbovec
3.
Vanja Škubonja - Royal
3.
Simona Turzakova - Skp Ilyo Kosice
Kick (ženski) - 2010-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Korana Pavić - Casper
2.
Jana Škrobot - Sutla Šenkovec
3.
Simona Turzakova - Skp Ilyo Kosice
3.
Ajla Smajlović - Orašje
Family Kick (ženski) - 2007-2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonia Šiljevinac - Ozalj
2.
Hana Kubat - Jastreb
Kick (ženski) - 2007-2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Šagadin - Tk Zg Dubrava
2.
Tina Žuklić - Čigra
3.
Dea Himbele - Lokomotiva
3.
Ilhana Skopljak - "zenica"