Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Prijavljeni treneri: 82
Bosna Visoko - Visoko
1
1. EDIN KAJEVIC - 2255
Jastreb Sarajevo - Sarajevo
2
1. LEJLA VILIC -
2. SANELA SMAJIC - 1366
Ljubija - Prijedor
3
1. SINIšA AREžINA - 2945
2. VESO AREžINA - 2947
3. ZVEZDANA AREžINA - 2944
Taekwondo klub Brežan -Nižić 1976 Ljubuški - Ljubuški
1
1. ANTE NIžIć - 2201
Taekwondo klub Zeljeznicar - Sarajevo
2
1. EDIN KADRIć -
2. EMIR ČAJIć -
TKD klub "Bugojno" - Bugojno
1
1. AMEL NOVALIC - 78
TKD klub "Zenica" - Zenica
1
1. SAUDIN KULAčIć - 2871
TKD klub Dragon - Doboj-Jug
4
1. AJDIN ŠEčIć - 2294
2. EMINA PODIć -
3. EMIR ŠEčIć - 2293
4. LEJLA MEHINOVIć -
TKD SARAJEVO - Sarajevo
1
1. IBRAHIM KOLJA - 2956
TKD ŠUJICA - TOMISLAVGRAD
1
1. HRVOJE JURIč - 2971
ZVORNIK - ZVORNIK
1
1. MLADEN RISTIć - 2236
Čigra - Zagreb
5
1. BORIS BURSAć -
2. DARKO MARINOVIć -
3. IVA PARADžIK -
4. KATARINA MIHALJEVIć -
5. MIA VRENKO -
Donat Zadar - Zadar
1
1. MILJENKO LISICA -
DRENOVA RIJEKA - RIJEKA
1
1. VEDRAN TUTA -
Forteca Korčula - Korčula
2
1. ANTE ŠEGEDIN -
2. TONI ŠEGEDIN -
GACKA - Otočac
1
1. ZORAN PEMPER -
GROBNIK ČAVLE - ČAVLE
1
1. DORIS MARKOVIĆ -
JAGUAR - VELIKA GORICA
1
1. MARIJAN BARJAŠIĆ -
Juraj Dalmatinac - Šibenik
2
1. DAMIR LAMBAšA -
2. IVANA LAMBAšA -
Koryo Varaždin - Varaždin
1
1. ŽELJKO ĐURđEVIć -
Lotus - Split
1
1. GORANA MIJIć -
MASTER - ZAGREB
1
1. DAVOR PRĐUN -
Ogulin - Ogulin
1
1. ČEDOMIR KOSANOVIć -
RUGVICA - RUGVICA
1
1. ANTON MARAS -
Susedgrad Sokol - Zagreb
1
1. RENATA CRKVENAC -
Taekwondo klub "Zagreb" - Zagreb
2
1. BORIS BUDOR -
2. KRISTIAN ŽGANJER -
Taekwondo klub MAKSIMIR - Zagreb
1
1. KREšIMIR HORVATH -
Taekwondo klub Neryo - Split
1
1. ŽELJKO ĐURđEVIć -
Taekwondo klub Prana - Karlovac
4
1. GORAN CVITAK -
2. LUKA VLAšIć -
3. MARKO STRUSA -
4. PETAR LUKEžIć -
Taekwondo klub Velika Gorica - Velika Gorica
1
1. MATIJA BRIGLJEVIć -
TCZ BAN KEGLEVIĆ - Zagreb
1
1. BRANIMIR PEČKO -
TK Bistra - Zagreb
1
1. MARTINA SAREC -
TK VELEBIT - Rijeka
1
1. KRISTIAN KOSTANJčAR -
TKD klub Bjelovar - Bjelovar
1
1. ANA ŠOšTARKO -
TKD Klub Karlovac - Karlovac
3
1. ADAM MRAOVIć -
2. MAGDALENA GRUBIć -
3. TADEA BERšINIć -
TKD Ozalj - Ozalj
2
1. MAJA MATIJAšIć -
2. MATIJA VRBETIĆ -
Tkd Zaprešić - Zaprešić
1
1. SLOBODAN POTURICA -
Budapesti Honved Sportegyesulet - Budapest
4
1. ÁDáM KESZEI -
2. EDINA KOTSIS -
3. KRISZTIáN SZűCS -
4. NORBERT NéMA -
Mate Taekwondo - Hodmezovasarhely
3
1. GERGO MATE -
2. JOZSEF MATE -
3. ZSOLT MATE -
National Poomsae Team Hungary - Budapest
1
1. ATTILA NEMETH -
Tajfun SE - Budapest
1
1. BALINT HORVATH -
Centro Taekwondo Alessandria - Alessandria
1
1. ANTONIO PAOLETTI -
SSD CORPO LIBERO - Ronchi dei Legionari
1
1. CLAUDIO DIAFANO -
Taekwondo Club Esch Alzette - Tetange
1
1. GIANNI CAPPELLANO -
TKD - BESA TEAM - Tuzi
1
1. NIKOLLE GEGAJ -
Tkd Ulcinj - Ulcinj
1
1. FIKRET DUSHKU -
Somesul 2010 Apahida - Apahida
1
1. BUIGA TRAIAM OVIDIU -
ŠABAC - ŠABAC
1
1. JOVAN DEDIĆ -
Taekwondo club Azija - Beograd
2
1. PETRA BUTALA -
2. PREDRAG KOVAčIć -
ILYO Taekwondo Trencin - Trencin
2
1. ERIK NEVLáčIL -
2. JAN FERLETJAK -
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice - Košice
1
1. MARIO ŠVEC -
SKP Kosice, ILYO TKD - Kosice
1
1. PAVEL IZARIK -
Skp Ryong Bratislava - Bratislava
1
1. PETER ZAGYI -
K2 taekwondo - Maribor
1
1. IZTOK HORVAT -
Kang Slovenija - Škofljica
1
1. RENATA MAVRIč -