Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman natjecatelja
Borbe
Vrtićanci B -24, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sergej Budimlić - Ljubija
2.
Lukas Zlesa - Skp Kosice, Ilyo
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Oliver Šebok - Black Tiger Snina
2.
Gabrijel Petrušić - Karlovac
3.
Kuzma Žanetić - Forteca Korčula
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Božidar Pilipović - Ljubija
2.
Stefan Tumara - Taurunum
3.
Patrik Čolić - Prana
3.
Bruno HrgiĆ - Jastreb
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Stojanović - Ljubija
2.
Luka Lacković - Čigra
Vrtićanci A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bruno Latin - Ozalj
2.
August Lambaša - Juraj Dalmatinac
3.
Filip Kucalović - Karlovac
3.
Bohdan Ovsiienko - Dnipro
Vrtićanci A -42, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Hadziabdić - Zeljeznicar
2.
Ivano Antičević - Forteca Korčula
Mlađi kadeti B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vlad-felix Mihaila - Acs Black Tiger
2.
Fran ŠimunoviĆ - Rugvica
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo Bošnjak - Prana
2.
Denys Vanzha - Dnipro
3.
Frano Curać - Forteca Korčula
3.
Robert Raić - Jastreb
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nandor Hotak - Tajfun Se
2.
Illia Rybakov - Dnipro
3.
Jakov Žilić - Prana
3.
Tomas Kaminsky - Koryo Slavia Upjs Kosice
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Artur Chimčak - Black Tiger Snina
2.
Leon Klanfar - Tk Bistra
3.
Petar Bašić - Neryo
3.
David Juvan - Velika Gorica
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vid Bilić - Čigra
2.
Duje Halar - Duga Resa
3.
Matteo Penno - Centro Alessandria
3.
Kucherenko Vsevolod - Dnipro
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aaron Cuvara - Skp Ryong Bratislava
2.
Dino Vrban - Tk Bistra
3.
Aurel Franko - Koryo Slavia Upjs Kosice
3.
Luka Šarac - Club Azija
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adrijan Požek - Zeljeznicar
2.
Luka Nišandžić - Jastreb
3.
Jakov Bogović - Ozalj
3.
Matija Kompes - Velika Gorica
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Borna Vuraić Jovetić - Čigra
2.
Koppány Nagy - Budapesti Honved Sportegyesulet
3.
Adrian Mag - Falcon
3.
Viktor Omić - "zagreb"
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Matić - Čigra
2.
Nikša Blagojević - Ljubija
3.
Branko Stojanović - Ljubija
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kolega Lukša - Čigra
2.
Andrei Burca - Acs Black Tiger
3.
Luka Matej Šarac - Čigra
3.
Vid Peručić - Forteca Korčula
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mislav Dasović - Ozalj
2.
Roko Gulin - Jastreb
3.
Marko Vukelić - Jastreb
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danilo Vukotić - Ljubija
2.
Dominik Flanjak - Brinje
3.
David Kujavec - Koryo Varaždin
3.
Patrik Bunca - Skp Kosice, Ilyo
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miroslav Mikula - Black Tiger Snina
2.
Ivano BikiĆ - Jastreb
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bruno Friganović - Lotus
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Petrinić - Čigra
2.
Vila Petar - Ljubija
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Stjepanović - Čigra
2.
Nikola Curać - Forteca Korčula
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Michal Stofik - Black Tiger Snina
2.
Jan Lakatoš - Jastreb
3.
Vito Knežević - Jastreb
Kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Todor Vasilić - Club Azija
2.
Damien Frgolec - Koryo Slavia Upjs Kosice
3.
Benedek Szabó - Budapesti Honved Sportegyesulet
Kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonijo Šnajder - Ogulin
2.
Maroš Kepič - Black Tiger Snina
3.
Patrick Karabogdan - Karlovac
3.
Marian Tazenkov - Dnipro
Kadeti B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Birisan Mihai Alexandru - Somesul 2010 Apahida
2.
Milán Forgács - Budapesti Honved Sportegyesulet
3.
Fran Sambol - Čigra
3.
Riad Kozić - Zeljeznicar
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Nedeljković - Club Azija
2.
Pechal Levente - Ute Hungary
3.
Vuk Adžić - Club Azija
3.
Dávid Földvári - Budapesti Honved Sportegyesulet
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gergő Gubala - Budapesti Honved Sportegyesulet
2.
Luka Bodirogic - Sarajevo
3.
David Ede Banki - Alisca
3.
Leonardo Obrovac - Duga Resa
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo Vohrić - Čigra
2.
Žarko KrajiŠnik - Šabac
3.
Erik Nevlacil - Ilyo Trencin
3.
Damian Ferletjak - Ilyo Trencin
Kadeti B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marcell Nagy - Budapesti Honved Sportegyesulet
2.
Cosmin Popica - Acs Black Tiger
3.
Pavol Petro - Black Tiger Snina
3.
Dejan Knežević - Ljubija
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erik Kuron Trini - Tajfun Se
2.
Attila Sebestyén - Budapesti Honved Sportegyesulet
3.
Dávid Klajkó - Budapesti Honved Sportegyesulet
3.
Filip Spicek - Tk Bistra
Kadeti B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dino Devčić - Karlovac
2.
Maroš Medvec - Black Tiger Snina
3.
Stjepan Gluhinić - Duga Resa
3.
Ensar Čusto - "bugojno"
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Faris Korjenić - Zeljeznicar
3.
Borna MatijeviĆ - Grobnik Čavle
3.
Enea Halili - Centro Alessandria
Kadeti B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Šnajder - Ogulin
2.
Balint Raposa - Fanatix
3.
Bugarski Benčić Petar - Čigra
3.
Mihajlo Djukić - Ljubija
Kadeti A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Latković - Prana
2.
Robert-andrei Manea - Acs Black Tiger
Kadeti B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nicolaie Toader - Acs Black Tiger
2.
Jan Koval - Black Tiger Snina
3.
Rade Radovanović - Sarajevo
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dominik Arsulic - Duga Resa
2.
Dario Regoja - Forteca Korčula
Kadeti B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Timotej Haburaj - Black Tiger Snina
2.
Denis Popica - Acs Black Tiger
3.
Mate Perić - Brežan -nižić 1976 Ljubuški
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej KriŽanac - Koryo Tg
2.
Duje Romić - Neryo
Juniori -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Máté Vince - Budapesti Honved Sportegyesulet
2.
Nikola Franović - Čigra
3.
Balazs Bagi - Tornado Hse
3.
Ivan Draženović - Jastreb
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miroslav Frgolec - Koryo Slavia Upjs Kosice
2.
Njegoš Pantić - Sarajevo
3.
Mark Adrian Gavranić - Forteca Korčula
3.
Matej Horvath - Koryo Slavia Upjs Kosice
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Novak Stanić - Club Azija
2.
Nikola Brnardić - Prana
3.
Mateja GariĆ - Šabac
3.
Dáriusz Tóth - Mtk Budapest
Juniori B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Florin Soare - Acs Black Tiger
2.
Haris Hrapović - Jastreb Sarajevo
3.
Petar Ljubić - Neryo
3.
Luka DakiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Buiga Paul Ovidiu - Somesul 2010 Apahida
2.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
3.
Oriol Coronado - Famc Cat Arts Marcials
3.
Melhior Gál - Tajfun Se
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Lukić - Club Azija
2.
Luka Tomić - Jastreb
3.
Kevin Alves Fereira - Club Esch Alzette
3.
Peter Cisarik - Skp Kosice, Ilyo
Juniori B -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Haburaj Jakub - Black Tiger Snina
2.
Dino Lepen - Koryo Varaždin
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Stanojlović - Club Azija
2.
Matej Horvat - Jastreb
3.
Daniel Gal - Tajfun Se
3.
Marcell Korvács - Tajfun Se
Juniori B -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ludovit Fleischer - Skp Kosice, Ilyo
2.
Andrija Bišćan - Karlovac
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Baldo Murtić - Forteca Korčula
2.
Balazs Szabo - Fanatix
3.
Marcell Hotak - Tajfun Se
3.
Matej Babić - Drenova Rijeka
Juniori B -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Peter Sziranyi - Alisca
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tadeas Ferletjak - Ilyo Trencin
2.
Andrej Varchol - Black Tiger Snina
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip VuljaniĆ - Karlovac
2.
Kelen Bailey - Mtk Budapest
Juniori B +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
2.
Rade Stojakovic - Ljubija
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zinedin Beqaj - - Besa Team
2.
Balázs Tar - Budapesti Honved Sportegyesulet
3.
Roberto Jordan - Famc Cat Arts Marcials
Seniori -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Riccardo Scarabello - Centro Alessandria
2.
Diogo Texeira - Club Esch Alzette
3.
Buiga Paul Ovidiu - Somesul 2010 Apahida
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Staša Stanić - Club Azija
2.
Tomislav Štefanac - Karlovac
3.
Béla Berei - Budapesti Honved Sportegyesulet
3.
Marc Pascual - Famc Cat Arts Marcials
Seniori +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isaac Jordan - Famc Cat Arts Marcials
2.
David Arapaj - - Besa Team
3.
Antonio Lepen - Koryo Varaždin
3.
Hrvoje Horvat - Koryo Varaždin
Vrtićanke B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melissa Burato - Centro Alessandria
Vrtićanke A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Petrić - Prana
2.
Sofija Vukotić - Ljubija
3.
Branka Belić - Forteca Korčula
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lea Jarabekova - Koryo Slavia Upjs Kosice
2.
Heidi Ivakovic - Tk Bistra
3.
Iris Korunić - Forteca Korčula
3.
Lara Lednicki - Jastreb
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zara Vranaricic - Tk Bistra
2.
Martina Kućas - Ozalj
3.
Mia Paranos - Karlovac
3.
Antonela Hribljan - Karlovac
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Simona Turzakova - Skp Kosice, Ilyo
2.
Dora Ivanić - Duga Resa
3.
Tena Bahorić - Karlovac
3.
Josipa Črljenec - Forteca Korčula
Vrtićanke A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Simona Rackova - Skp Kosice, Ilyo
2.
Eva Bogoje - Forteca Korčula
Vrtićanke A -39, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadja Majstorović - Ljubija
2.
Marija Vučenović - Ljubija
3.
Noemi De Gattis - Centro Alessandria
3.
Zara Runko - Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alexandra Raileanu - Acs Black Tiger
2.
Klara Bošnjak - Prana
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma KulaČiĆ - "zenica"
2.
Rebecca Mržljak - Karlovac
3.
Klara BiondiĆ - Senj
3.
Ana Franjković - Karlovac
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Grzunov - Donat Zadar
2.
Ana Horvatić - Ozalj
3.
Lea Tukić - Maksimir
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lara Tuškan - Prana
2.
Carcu Paula Carina - Somesul 2010 Apahida
3.
Gabrijela Ikač - Donat Zadar
3.
Kristina Pržulj - Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Violeta Costea - Acs Black Tiger
2.
Natalia Zagyiova - Skp Ryong Bratislava
3.
Tara Rožić - Prana
3.
Petra Roginić - Čigra
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Šket - Prana
2.
Beatrice Pletikos - Jastreb
3.
Alexandra-teodora Anghel - Acs Black Tiger
3.
Nataša Ilić - Ljubija
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mirta PaveliĆ - Senj
2.
Lea Oparnica - Karlovac
3.
Roxána Rácz - Budapesti Honved Sportegyesulet
3.
Hana Percela - Senj
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Lea Kajfeš - Velika Gorica
2.
Lora Koprena - Drenova Rijeka
3.
Tajma Kajevic - Bosna Visoko
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Costin Stefania - Acs Black Tiger
2.
Ester Mržljak - Karlovac
3.
Tonka Desanić - Juraj Dalmatinac
3.
Jelena GrgiĆ - Master
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dalija Bunčić - Karlovac
2.
Hana Bardheci - Bjelovar
3.
Laura Lokas - Juraj Dalmatinac
3.
Marieclaire Marcoz - Centro Alessandria
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Babić - Ljubija
2.
Szidónia Fehér - Mtk Budapest
3.
Laura Koran - Drenova Rijeka
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Ančić - Forteca Korčula
2.
Sara Topić - Ljubija
3.
Sara Ivanić - Duga Resa
3.
Dea Žanetić - Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Manuela Kukavica - Ljubija
2.
Amadea Pavković - Karlovac
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonia Šiljevinac - Ozalj
2.
Gita Ilijić - Maksimir
3.
Lea Barić - Jastreb
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Kraja - Ulcinj
2.
Marta Merkaš - Jastreb
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Judita Gredelj - Čigra
2.
Ayla Shatri - "zagreb"
3.
Jovana Topić - Ljubija
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrijana Soldo - Brežan -nižić 1976 Ljubuški
Kadetkinje B -29
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vivien Bagi - Tornado Hse
Kadetkinje A -29
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Michaela Kaminska - Koryo Slavia Upjs Kosice
2.
Sara PrpiĆ - Grobnik Čavle
Kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Magdalena Ljubić - Karlovac
2.
Marta Jurić - Čigra
3.
Marija Vlaić - Lotus
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ada Avdagić - Sarajevo
2.
Kleopátra Tóth - Mtk Budapest
3.
Hanna Csáki - Mtk Budapest
3.
Valentina Bolješić - Brinje
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leona Grubiša - Prana
2.
Halasz Dora - Ute Hungary
3.
Sajra Kajevic - Bosna Visoko
3.
Anastasia Pržulj - Sarajevo
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bercsenyi Szabrina Antonia - Somesul 2010 Apahida
2.
Sara Knežević - Ljubija
3.
Merima Šehić - Forteca Korčula
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šejla Kadić - Ljubija
2.
Sanela Kadić - Ljubija
3.
Tea Vidović - Karlovac
3.
Dragana Koso - Jastreb
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Radak - Club Azija
2.
Vanessa Bosilj - Brinje
3.
Marta Horvat - Čigra
3.
Lana Lokas - Juraj Dalmatinac
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elisabeth Suk - Skp Kosice, Ilyo
2.
Viktoria Taho - Centro Alessandria
3.
Lucija Lorković - Karlovac
3.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martina Scarabello - Centro Alessandria
2.
Simona Pernischová - Koryo Slavia Upjs Kosice
3.
Isra Jusufgjokaj - - Besa Team
3.
Falup Patricia - Somesul 2010 Apahida
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Rossi - Centro Alessandria
2.
Aurora Vulaj - - Besa Team
3.
Mihaela Molnar - Jastreb
3.
Ema Kurić - Zeljeznicar
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tea Trupkovic - Duga Resa
2.
Ivana Jokić - Zvornik
3.
Ela Marić - Club Azija
3.
Arna Mekić - Zeljeznicar
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karolina Britanova - Black Tiger Snina
2.
Hadžera Beganović - Ljubija
3.
Jovana TomČiiiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Roginić - Čigra
2.
Maris Meter - Jastreb
3.
Karla Lončar - Gacka
3.
Ira Grgić - Zeljeznicar
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eyla Hodžić - Zeljeznicar
2.
Romana Kobas - Ljubija
3.
Dorotea Gjuran - Čigra
3.
Nikolina Smolčić - Brinje
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
3.
Lucija Desanić - Juraj Dalmatinac
3.
Buiga Maria Cristina - Somesul 2010 Apahida
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Mesić - Jastreb
2.
Tereza Berač - Juraj Dalmatinac
3.
Angjella Berishaj - - Besa Team
3.
Lilien Banki - Alisca
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
RuŽa MiŠkiĆ - Koryo Tg
2.
Nika Brezović - Prana
3.
Elena PiljiĆ - Rugvica
3.
Tena Jeđud - Karlovac
Juniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Bartulac - Gacka
2.
Patricia Šprajc - Pantera
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anna Arriola - Famc Cat Arts Marcials
2.
Ema Musić - Neryo
3.
Dora Malnar - Grobnik Čavle
3.
Lili Kiraly - Fanatix
Juniorke B -52
Rb.
Takmičar - Klub
3.
Sanja Rastoka - Ljubija
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
3.
Vivien Maczelka - Mate
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Paula Serrat - Famc Cat Arts Marcials
2.
Blanka Teleki - Fanatix
3.
Orsolya Padla - Budapesti Honved Sportegyesulet
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđelina Slipčević - Jastreb
2.
Anna Usero Fecha - Famc Cat Arts Marcials
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Ćavar - Šujica
2.
Zorana Sandić - Zvornik
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasia Lakatoš - Jastreb
2.
Josipa Čađavčan - Karlovac
3.
Ana Vuljanić - Karlovac
3.
Karla Gjuran - Čigra
Juniorke B +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Jarić - Ljubija
2.
Milica Grujić - Ljubija
Seniorke B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Valentina Cascione - Ssd Corpo Libero
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
3.
Tijana Mumin - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
Lea Špehar Garaj - Pantera
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandra Perišić - Club Azija
2.
Csenge Patakfalvy - Mtk Budapest
3.
Nora Gegaj - - Besa Team
3.
Dorottya Gadacsi - Tajfun Se
Seniorke +67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josipa Čađavčan - Karlovac
2.
Stela Brezović - Karlovac

Kick
Kick M3 (M)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kuzma Žanetić - Forteca Korčula
2.
Gabriel GrgiĆ - Master
3.
Lukas Zlesa - Skp Kosice, Ilyo
Kick M2 (M)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Frano Curać - Forteca Korčula
2.
Vito Šuvak - Brežan -nižić 1976 Ljubuški
3.
Stefan Tumara - Taurunum
3.
Patrik Bunca - Skp Kosice, Ilyo
Kick M1 (M)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Curać - Forteca Korčula
2.
Vid Peručić - Forteca Korčula
3.
Kucherenko Vsevolod - Dnipro
3.
Illia Rybakov - Dnipro
Kick M3 (F)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonia Šegedin - Forteca Korčula
2.
Branka Belić - Forteca Korčula
3.
Lara Dujmić - Ogulin
Kick M2 (F)
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iris Korunić - Forteca Korčula
2.
Dea Žanetić - Forteca Korčula
3.
Eva Bogoje - Forteca Korčula
3.
Magdalena Barić - Karlovac