Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati poomsae i plasman natjecatelja
KA-2 Mlađi kadeti, 8-11 god., 4-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Bogoje - Forteca Korčula
2.
Enes Dushku - Tkd Ulcinj
3.
Bledar Kasmi - Tkd Ulcinj
4.
Aleksa Janjić - Novi Grad Sarajevo
KA-1 Mlađi kadeti, 8-11 god., 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vid Peručić - Forteca Korčula
2.
David Jurjević - Forteca Korčula
3.
Mateo Turić - Forteca Korčula
4.
Ante Jurjević - Forteca Korčula
KA-5 Kadeti, 8-14 god. 1-3 poom, Klasa A
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dion Mustafa - Tkd Ulcinj
2.
Hrvoje Pažin - Forteca Korčula
3.
Adnan Ribić - Novi Grad Sarajevo
4.
Eman Sarić - Novi Grad Sarajevo
KA-4 Kadeti, 12-14 god. 4-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mark Adrian Gavranić - Forteca Korčula
2.
Ali Šurković - Novi Grad Sarajevo
3.
Berin Kovač - Novi Grad Sarajevo
KA-3 Kadeti, 12-14 god. 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amell Nuti - Tkd Ulcinj
2.
Marin Miljak - Forteca Korčula
3.
Mehrudin Mucovic - Tkd Ulcinj
JA-1 Juniori, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ardir Dervishi - Tkd Ulcinj
2.
Amrudin Hodzic - Tkd Ulcinj
JA-2 Juniori, 15-17 god., 4-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikša Pavić - Forteca Korčula
2.
Baldo Murtić - Forteca Korčula
SA-1 Seniori, >18 god., 6-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daniel Pejić - orašje
MA-1 Seniori, 41-50 god., > 1 DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Sönmezates - JC Pforzheim
KB-2 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 4-1 geup, Klasa
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Bugarski - Zmaj
2.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
3.
Arta Ismailaga - Tkd Ulcinj
4.
Sara Kraja - Tkd Ulcinj
KB-1 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 8-5 geup, Klasa
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Šečić - TKD klub Dragon
2.
Lucija Dajak - Forteca Korčula
3.
Lejla Ljevaković - TKD klub Dragon
4.
Hana Tivari - Tkd Ulcinj
KB-5 Kadetkinje, 8-14 god., 1-3 poom, Klasa A
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Podić - TKD klub Dragon
2.
Ajša Tatar - TKD klub "ILIJAŠ"
3.
Dzenana Blazevic - Crni Labudovi
KB-4 Kadetkinje, 12-14 god., 4-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumeja Bisha - Tkd Ulcinj
2.
Amra Dushku - Tkd Ulcinj
3.
Elvedina Delić - TKD klub Dragon
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Šehić - Forteca Korčula
2.
Laura Barić - Forteca Korčula
3.
Lara Fuks - Novi Grad Sarajevo
4.
Ena Hadžić - Novi Grad Sarajevo
JB-2 Juniorke, 15-17 god., 4-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Mehinović - TKD klub Dragon
2.
minela đip - OLIMPIC SARAJEVO
3.
Lara Cosić - JC Pforzheim
4.
Adna Ramic - Crni Labudovi
JB-3 Juniorke, 15-17 god., 1-3 poom/DAN, Klasa A
Rb.
Takmičar - Klub
1.
emelie walther - JC Pforzheim
2.
Ummu Yildirim - JC Pforzheim
JB-1 Juniorke, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzeneta Kanacevic - Tkd Ulcinj
2.
Nejra Mujcic - Jastreb Sarajevo
SB-2 Seniorke, 18-30 god., >1 DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Medina Kanacevic - Tkd Ulcinj
2.
Ardiana Karamanaga - Tkd Ulcinj